en
+421 917 290 357/ +421 918 492 576

pagebanner 150h webp


Čítať viac

Trezor na pušku

Pokiaľ ste vlastníkom dlhej zbrane, vo vašej výbave by nemal chýbať ani trezor na pušku. Zaobstaraním takéhoto trezoru môžete predísť nielen odcudzeniu zbrane, ale aj potencionálnym nehodám. Pri kúpe trezoru na pušku je dobré mať predstavu o tom, pre koľko dlhých zbraní je trezor kupovaný a akú mechanickú odolnosť trezora požadujeme. Či chceme trezor umiestniť do nábytku alebo do steny. Kvalitný trezor na pušku vám môže slúžiť po generácie, aj preto je správny výber tak dôležitý.

V ponuke trezor na pušku, ale aj trezor na krátke zbrane

Spoľahlivú a dokonalú ochranu zbraní a nábojov zaisťuje naša široká ponuka trezorov na zbrane, ktoré boli na tento účel špeciálne vyvinuté. V našej ponuke nájdete trezory na krátke i dlhé zbrane. Konštrukcia trezorov a zbraňových skríň sa líši podľa toho, či potrebujete uschovať krátke alebo dlhé zbrane. V prípade akýchkoľvek otázok sa neváhajte obrátiť na náš tím odborníkov, ochotne vám poradíme a pomôžeme so správnym výberom. 

Naše služby

services1 

Pálenie laserom

Ponúkame efektívne spracovanie oceľových plechov, hliníka a nereze, použitím najmodernejšieho, počítačom riadeného laserového stroja TruLaser 3030. Tento stroj sa vyznačuje svojou flexibilitou a maximálnou spoľahlivosťou.

services3 

Rady odborníkov

Prečítajte si aktuálne rady a pokyny, ktoré Vám pomôžu vybrať si ten správny trezor.

services2 

Servis a montáž

SAFEtronics poskytuje kvalitné a rýchle služby v oblasti trezorovej techniky. Poskytujeme dovoz, manipuláciu a vynášku trezorovej techniky, a takisto aj kotvenie nábytkových trezorov.