en
+421 917 290 357/ +421 918 492 576

pagebanner 150h webp


Čítať viac

Informácie o firme

pic00005Spoločnosť SAFETRONICS a.s. (do 27.11.2009 spoločnosť JOZEF MURGAŠ ELEKTRONICS a.s.) bola založená dňa 26.1.1998. Nosným programom spoločnosti je vývoj, výroba a distribúcia elektronických trezorov, mechanických trezorov, skríň na zbrane, skríň na spisy a kovového nábytku značky SAFEtronics®.

Trezory značky SAFEtronics® predávame na trhoch v Slovenskej republike, Českej republike, Ruskej federácii, Ukrajine, Bielorusku, Litve, Maďarsku, Srbsku, Slovinsku a v ďalších európskych krajinách.

 

Značka SAFEtronics® je medzinárodne registrovanou ochrannou značkou. 
Cieľom firmy je posilniť jej postavenie na trhu v Slovenskej republike a v zahraničí. 

HISTÓRIA FIRMY

pic00003Predchodcom akciovej spoločnosti SAFETRONICS a.s. (do 27.11.2009 spoločnosť J.M.Elektronics a.s.) bola spoločnosť ZVT a. s. Banská Bystrica, ktorej korene siahajú až do roku 1947.

Počas 60 – ročnej histórie spoločnosť prešla výrobou telekomunikačnej techniky, prvkov pre televízne rozvody, testovacej techniky a výpočtovej techniky, pričom výroba vychádzala z vlastnej výrobnej základne.

Spoločnosť prešla rôznymi transformáciami a posledná vyvrcholila v r. 1993, kedy sa podnik pretransformoval na súkromnú akciovú spoločnosť.

Ďalšou transformáciou a špecializáciou postupne od r. 1994 vznikali výrobné a obchodné spoločnosti ZVT TRADEING a.s. B.Bystrica, ZVT-PRINT a.s. B.Bystrica, ZVT-FONAR a.s .B.Bystrica a ZVT-PREVIS a.s. B.Bystrica.Transformácie spoločností boli ukončené v r. 1998. 

PONÚKAME

Vývojové, konštrukčné a výrobné práce v oblasti trezorovej techniky a kovových konštrukcií na zákazku, podľa zadania zákazníka.

Naše služby

services1 

Pálenie laserom

Ponúkame efektívne spracovanie oceľových plechov, hliníka a nereze, použitím najmodernejšieho, počítačom riadeného laserového stroja TruLaser 3030. Tento stroj sa vyznačuje svojou flexibilitou a maximálnou spoľahlivosťou.

services3 

Rady odborníkov

Prečítajte si aktuálne rady a pokyny, ktoré Vám pomôžu vybrať si ten správny trezor.

services2 

Servis a montáž

SAFEtronics poskytuje kvalitné a rýchle služby v oblasti trezorovej techniky. Poskytujeme dovoz, manipuláciu a vynášku trezorovej techniky, a takisto aj kotvenie nábytkových trezorov.