en
+421 917 290 357/ +421 918 492 576

pagebanner 150h webp


Čítať viac

Trezor na kľúče

Od nepamäti platí, že opatrnosti nie je nikdy dosť. A obzvlášť to platí pri ochrane cenného osobného majetku. Trezor na kľúče spoľahlivo ochráni vaše peniaze, šperky, cestovné pasy, elektroniku a ďalšie cennosti pred prípadnými zlodejmi alebo zvedavými jednotlivcami. Bezpečné uzavretie trezoru na kľúč je jednoduché. Stačí ho zamknúť pomocou priloženého kľúča. V balení sa spravidla nachádza aj náhradný kľúč pre prípad, že by ste jeden z kľúčov stratili, alebo chceli umožniť prístup do trezoru inej osobe.

Vyberte si zo širokej ponuky trezor na kľúče

V našej bohatej ponuke sa nachádzajú a majú zastúpenie aj trezory na kľúče. Sú určené predovšetkým pre zákazníkov, ktorí majú radi klasiku a preferujú kľúčový systém pred elektronickým zámkom. Všetky naše trezory sú plne certifikované a podliehajú tým najprísnejším bezpečnostným kritériám. Trezor na kľúče je maximálne spoľahlivý a dokonale ochráni vaše cennosti. Na požiadanie vám trezor aj privezieme a náš odborný tím vám ho aj nainštaluje podľa vašich požiadaviek. 

Naše služby

services1 

Pálenie laserom

Ponúkame efektívne spracovanie oceľových plechov, hliníka a nereze, použitím najmodernejšieho, počítačom riadeného laserového stroja TruLaser 3030. Tento stroj sa vyznačuje svojou flexibilitou a maximálnou spoľahlivosťou.

services3 

Rady odborníkov

Prečítajte si aktuálne rady a pokyny, ktoré Vám pomôžu vybrať si ten správny trezor.

services2 

Servis a montáž

SAFEtronics poskytuje kvalitné a rýchle služby v oblasti trezorovej techniky. Poskytujeme dovoz, manipuláciu a vynášku trezorovej techniky, a takisto aj kotvenie nábytkových trezorov.