en
+421 917 290 357/ +421 918 492 576

pagebanner 150h webp


Čítať viac

Trezory do bytu

Domáce trezory do bytu môžu byť aj veľmi atraktívnym kusom nábytku, ktorý bude dizajnovo ladiť a v harmónii s interiérom. Existujú aj typy trezorov, ktoré viete úplne schovať z dohľadu. Tie bežnejšie sa inštalujú do skríň, ale sú aj typy, ktoré viete zabudovať do podlahy, pokiaľ vám to umožní typ podlahy. Naša firma vám v prípade záujmu zabezpečí dovoz aj inštaláciu trezora.

Moderné systémy a kvalitné trezory do bytu

Bezpečnosť trezorov sa delí do siedmich základných bezpečnostných tried. Domácnosti používajú hlavne trezory prvej a druhej bezpečnostnej triedy. Nevyhnutnou súčasťou každého bezpečnostného trezoru je tiež spoľahlivý a bezpečný blokovací systém. Moderné a tiež vysoko funkčné je elektronické otváranie bezpečnostného trezoru. Takýto systém je veľmi jednoduchý, čo sa ovládania týka, a je tiež praktický. Odpadá tu nosenie kľúča a namáhavé dobytie trezora v prípade straty. Pridanou hodnotou elektronického otváracieho systému je aj možnosť napojenia na bezpečnostnú službu. Aj tie najlacnejšie trezory do bytu vám ochránia vaše cennosti. 

Naše služby

services1 

Pálenie laserom

Ponúkame efektívne spracovanie oceľových plechov, hliníka a nereze, použitím najmodernejšieho, počítačom riadeného laserového stroja TruLaser 3030. Tento stroj sa vyznačuje svojou flexibilitou a maximálnou spoľahlivosťou.

services3 

Rady odborníkov

Prečítajte si aktuálne rady a pokyny, ktoré Vám pomôžu vybrať si ten správny trezor.

services2 

Servis a montáž

SAFEtronics poskytuje kvalitné a rýchle služby v oblasti trezorovej techniky. Poskytujeme dovoz, manipuláciu a vynášku trezorovej techniky, a takisto aj kotvenie nábytkových trezorov.