en
+421 917 290 357/ +421 918 492 576

pagebanner 150h webp


Čítať viac

Nábytkový trezor

Nábytkový trezor nielen že slúži na ochranu vašich cenností a dokumentov, ale dokáže byť aj veľmi krásnym a vkusným doplnkom vašej domácnosti. Nábytkové trezory sa ponúkajú v rôznych najluxusnejších prevedeniach. Dizajnovo dokonalá skrinka z dreva dokáže byť veľmi nenápadná a neprezradí, že môže ukrývať hodnotné veci. Nábytkový trezor môže byť súčasťou steny v obývacej izbe či vo vašej spálni. Sejf či trezor by mali predovšetkým poskytnúť zmysluplnú ochranu vašich cenností. Preto by nemali pôsobiť ako päsť na oko. Nábytkové trezory vedia prirodzene splynúť s ďalším vybavením miestnosti, do ktorej sa ich rozhodnete umiestniť. Preto sa ponúkajú v mnohých prevedeniach a sú vyrobené z najrôznejších materiálov.

Nábytkový trezor až ku vám domov

 Ak ste sa rozhodli pre nábytkový trezor, u nás v Safetronics máte istotu nedobytného a plne certifikovaného trezoru. Na požiadanie vám trezor aj doručíme a nainštalujeme. Zabudovanie vykonajú školení profesionáli a podrobne vám vysvetlia, ako trezor ovládať.

 

Naše služby

services1 

Pálenie laserom

Ponúkame efektívne spracovanie oceľových plechov, hliníka a nereze, použitím najmodernejšieho, počítačom riadeného laserového stroja TruLaser 3030. Tento stroj sa vyznačuje svojou flexibilitou a maximálnou spoľahlivosťou.

services3 

Rady odborníkov

Prečítajte si aktuálne rady a pokyny, ktoré Vám pomôžu vybrať si ten správny trezor.

services2 

Servis a montáž

SAFEtronics poskytuje kvalitné a rýchle služby v oblasti trezorovej techniky. Poskytujeme dovoz, manipuláciu a vynášku trezorovej techniky, a takisto aj kotvenie nábytkových trezorov.