en
+421 917 290 357/ +421 918 492 576

pagebanner 150h webp


Čítať viac

Bezpečnostné schránky

Potrebujete bezpečne uchovať hotovosť, zbierku mincí, cenných papierov, dôležitých dokumentov atď.? Bezpečnostné schránky sú skvelou voľbou na úschovu cenností. Máme pre vás pripravenú bezpečnostnú mechanickú schránku na kľúč alebo bezpečnostnú schránku s elektronickým zámkom. Bezpečnostné schránky sú vďaka svojmu neutrálnemu vzhľadu vhodné do akéhokoľvek priestoru. Vďaka ich malým rozmerom viete schránku efektívne ukryť, čím ešte viac zvýšite ich bezpečnosť a nedostupnosť.

Špeciálne bezpečnostné schránky v podobe skriniek

Vyberte si bezpečnostnú schránku z pohodlia vášho domova za výhodné ceny. V našom sortimente špeciálnych skriniek nájdete okrem iného aj skrinku na kľúče, ktorá dokonale zaistí a ochráni všetky vaše kľúče. Je vyrobená z vysokokvalitného oceľového plechu a vybavená cylindrickým zámkom s 2 kľúčmi.  Do pozornosti dávame aj ohňovzdorný box, ktorý bol testovaný pri teplote 843°C. Po 30 minútach zostali dokumenty aj obsah dátových nosičov CD, DVD a USB kľúčov neporušené. Zverte sa do rúk odborníkom na trezorovú techniku, a vaše cennosti ostanú navždy s vami a nepoškodené. 

Naše služby

services1 

Pálenie laserom

Ponúkame efektívne spracovanie oceľových plechov, hliníka a nereze, použitím najmodernejšieho, počítačom riadeného laserového stroja TruLaser 3030. Tento stroj sa vyznačuje svojou flexibilitou a maximálnou spoľahlivosťou.

services3 

Rady odborníkov

Prečítajte si aktuálne rady a pokyny, ktoré Vám pomôžu vybrať si ten správny trezor.

services2 

Servis a montáž

SAFEtronics poskytuje kvalitné a rýchle služby v oblasti trezorovej techniky. Poskytujeme dovoz, manipuláciu a vynášku trezorovej techniky, a takisto aj kotvenie nábytkových trezorov.